Over A&E

Wie is A&E
A&E Personeelsdiensten is in 1996 ontstaan als arbeidsbemiddelaar voor mensen met een afstand tot de arbeidsmarkt. Door de jaren heen zijn wij uitgegroeid tot een regionale allround arbeidsmarktspecialist op het gebied van uitzendwerk, payrollservice, detachering en werving & selectie.

We zien het als een uitdaging om onze diensten continue te innoveren, mee te gaan met de tijd en in te spelen op de wensen van onze klanten. Omdat we klein bureau zijn, kunnen we snel schakelen en maatwerk leveren aan al onze partners.

Geschoolde en ongeschoolde, laag- en hoogopgeleide mensen kunnen bij ons terecht. In vele beroepen en sectoren zijn wij actief (referenties werkzoekenden). Onze opdrachtgevers zijn MKB-bedrijven en ZZP-ers die op hun personeelskosten letten en makkelijk willen op- en afschakelen (referenties werkgevers).

Naast onze diensten als uitzendbureau geven wij ook advies in HRM oplossingen. Bijvoorbeeld over het op- en afbouwen van uw personeelsbestand, ontwikkeling van medewerkers, gedrag en motivatie, leiderschap en hoe u de juiste mensen op de juiste plek krijgt.

We werken veel samen met Gemeenten, UWV en diverse re-integratiebureaus om mensen aan het werk te helpen, op te leiden en trainingen te geven. Onze missie is dan ook:

“Wij geloven erin dat alle mensen potentie hebben en zorgen ervoor dat iedereen een kans krijgt op de arbeidsmarkt.”

Waarom A&E?

Betrouwbaarheid, daadkracht, deskundigheid, inventief, servicegerichtheid en sociaal betrokken zijn dé kernwaarden die ons bureau omschrijven. Deze kernwaarden geven invulling aan het gedrag dat wij als team, aan de uitzendkrachten en aan partners willen laten zien.

Ons team

Het is onze passie om naar oplossingen te zoeken op het gebied van personeel waardoor de klant meer tijd heeft om zich te richten op de omzet en kosten bespaart. Binnen A&E hebben we een hecht team en werken graag samen met onze uitzendkrachten én partners voor het best mogelijke resultaat.

Bij A&E zijn we echte  ‘doeners’ die het liefst werken in een informele sfeer. Positiviteit en een gezonde dosis humor kenmerkt ons team en dagen elkaar graag uit om iedere dag die stap extra te zetten.

Anoek Breunese

Anoek Breunese

Algemeen directeur

 06-10918712
 030-6057058
 anoek@aene.nl

Ferry de Vries

Ferry de Vries

Vestigingsmanager

 06-43795055
 030-6920696
 ferry@aene.nl

Coby van Leeuwen

Coby van Leeuwen

Administratief medewerker

 030-6057059
 coby@aene.nl

Avril Tukker

Avril Tukker

Recruitment Specialist Sales

 030-6920696
 avril@aene.nl

Suneeta Belderok

Suneeta 

Recruitment Specialist

 030-6920696
 suneeta@aene.nl

Larissa Udo

Larissa Udo

Backoffice medewerker

 030-6057059
 larissa@aene.nl

Carolien Visser

Carolien Visser

Project Manager

 030-6057059
 carolien@aene.nl

Peter Houtman

Peter Houtman

Recruitment Specialist

 030-6057059
 peter@aene.nl