Over A&E

A&E Personeelsdiensten is in 1996 ontstaan als arbeidsbemiddelaar van mensen met een afstand tot de arbeidsmarkt. Door de jaren heen zijn wij uitgegroeid tot een regionale allround arbeidsmarktspecialist op het gebied van uitzendwerk, payrollservice, detachering en werving & selectie.

We vinden het een uitdaging om onze diensten continue te innoveren, mee te gaan met de tijd en in te spelen op de wensen van onze klanten. Omdat we relatief klein zijn, kunnen we snel schakelen en maatwerk leveren.

Geschoolde en ongeschoolde, laag- en hoogopgeleide mensen kunnen bij ons terecht. In vele beroepen en sectoren zijn wij actief (referenties werkzoekenden). Onze opdrachtgevers zijn MKB-bedrijven en ZZP-ers die op hun personeelskosten letten en makkelijk willen op- en afschakelen (referenties werkgevers).

Naast payrollservice, uitzendwerk, detachering en werving & selectie geven wij ook HRM advies. Bijvoorbeeld over het op- en afbouwen van uw personeelsbestand, ontwikkeling van medewerkers, gedrag en motivatie, leiderschap en hoe u de juiste mensen op de juiste plek krijgt.

Ook  werken we veel samen met Gemeenten, UWV en diverse re-integratiebureaus om mensen aan het werk te helpen, op te leiden en trainingen te geven. Onze missie is dan ook:

“Wij geloven erin dat alle mensen potentie hebben en zorgen ervoor dat iedereen een kans krijgt op de arbeidsmarkt.”

Betrouwbaarheid, daadkracht, deskundigheid, inventief, servicegerichtheid en sociaal betrokken zijn onze kernwaarden die de cultuur van ons bureau omschrijven. Zij geven invulling aan het gedrag dat wij aan elkaar, aan u en aan externe partners laten zien.

Ons team

Ons team is heel hecht en we hebben veel plezier in ons werk. Het is onze passie om naar oplossingen te zoeken op het gebied van personeel waardoor de klant meer tijd heeft om zich te richten op de omzet en kosten bespaart.

Wij zijn harde werkers en echte  ‘doeners’ die het liefst werken in een informele sfeer. Positiviteit en een gezonde dosis humor kenmerkt ons team.

Anoek Breunese

Anoek Breunese

Algemeen directeur

 06-10918712
 030-6057058
 anoek@aene.nl

Ferry de Vries

Ferry de Vries

Vestigingsmanager

 06-43795055
 030-6920696
 ferry@aene.nl

Emy de Jong

Emy de Jong

Office manager

 030-6057059
 emy@aene.nl

Coby van Leeuwen

Coby van Leeuwen

Administratief medewerker

 030-6057059
 coby@aene.nl

Avril Tukker

Avril Tukker

Recruitment Specialist Sales

 030-6920696
 avril@aene.nl

Suneeta Belderok

Suneeta Belderok

Recruitment Specialist

 030-6920696
 suneeta@aene.nl

Larissa Udo

Larissa Udo

Backoffice medewerker

 030-6057059
 larissa@aene.nl